CRAFT BREWERY ŽATEC

 
 

Vaříme ti pivo na míru

 
 

PIONEER BEER PIVA

 
 

Chmel, slad, voda a poctivá práce.
Objevte pestré chutě našich originálních piv.

 
 

PIONEER BEER PIVA

 
 

Chmel, slad, voda a poctivá práce.
Objevte pestré chutě našich originálních piv.

 
 

KDE SI DÁŠ NAŠE PIVO?

 
 

Naše Pioneer Beer pivo si můžeš vychutnat na spoustě míst v České republice, na Slovensku i v Německu.

 
 

NÁŠ PŘÍBĚH

 
 

Co se stane, když Čech potká Slovenku a oba mají rádi pivo? Založí si pivovar, přece. Přesně takhle se roku 2016 začala psát historie řemeslného pivovaru Pioneer Beer ze Žatce.


Michal je sládek a Miriama je odbornice přes marketing. A určitě ne náhodou se potkali zrovna na Žatecku. Tam, kde je půda rudá a rodí ten nejlepší chmel na světě. Velký sen o vlastním pivovaru se začal zhmotňovat, když objevili starý nevyužívaný sklad chmele, který si přímo říkal o nový smysl života. Nastal kolotoč vyjednávání s bankami a dodavateli, rozsáhlá rekonstrukce a zařizování, aby v září 2018 konečně mohli uvařit první várku svého vlastního piva.

Pioneer Beer odkazuje na tradici pivovarnictví, ale zároveň se nebojí dát na stůl něco nového a odvážného. Pro konzervativní pijáky vaříme klasické ležáky a pro ty, kteří rádi objevují nové chutě, experimentujeme s novými odrůdami žateckého chmele. Chuť citrusů, jahod nebo tropického ovoce - to a mnohem víc ucítíte v našich pivních speciálech.

Sny se nedají spoutat a vášeň k dobrému pivu už vůbec ne.
 
parallax background
 

PIVOVAR & PIVNICE

 
 

Nahlédněte k nám pod pokličku


Pivovar jsme otevřeli v roce 2018. O rok později jsme otevřeli pivní zahrádku a než začala zima, přivítali jsme první hosty i uvnitř. Naše pivo i regionální pochoutky může naráz ochutnat až 100 hostů. Vyražte k nám a ochutnejte pivo přímo u zdroje.
 
 

KONTAKT

 

Náměstí Prokopa Velkého 303, Žatec 438 01
info@pioneerbeer.cz

fb-icon