CRAFT BREWERY ŽATEC

Vaříme ti pivo na míru

PIONEER BEER PIVA

Chmel, slad, voda a poctivá práce. Objev pestré chutě našich originálních piv

KDE SI DÁŠ NAŠE PIVO?

Pioneer Beer pivo si můžeš vychutnat na spoustě míst v České republice, na Slovensku i v Německu.

NÁŠ PŘÍBĚH

Co se stane, když Čech potká Slovenku a oba mají rádi pivo? Založí si pivovar, přece. Přesně takhle se roku 2016 začala psát historie řemeslného pivovaru Pioneer Beer ze Žatce.

Michal je sládek a Miriama je odbornice přes marketing. A určitě ne náhodou se potkali zrovna na Žatecku. Tam, kde je půda rudá a rodí ten nejlepší chmel na světě. Velký sen o vlastním pivovaru se začal zhmotňovat, když objevili starý nevyužívaný sklad chmele, který si přímo říkal o nový smysl života. Nastal kolotoč vyjednávání s bankami a dodavateli, rozsáhlá rekonstrukce a zařizování, aby v září 2018 konečně mohli uvařit první várku svého vlastního piva.

Pioneer Beer odkazuje na tradici pivovarnictví, ale zároveň se nebojí dát na stůl něco nového a odvážného. Pro konzervativní pijáky vaříme klasické ležáky a pro ty, kteří rádi objevují nové chutě, experimentujeme s novými odrůdami žateckého chmele. Chuť citrusů, jahod nebo tropického ovoce – to a mnohem víc ucítíte v našich pivních speciálech.

Sny se nedají spoutat a vášeň k dobrému pivu už vůbec ne.

PIVOVAR & PIVNICE

Nahlédni k nám pod pokličku

Pivovar jsme otevřeli v roce 2018. O rok později začala fungovat pivní zahrádka a než začala zima, přivítali jsme první milovníky piva i uvnitř. Vejde se k nám okolo 80 hostů. K fajnovému pivu nabízíme i regionální pochoutky.

Náš pivovar

CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT? PŘIJĎ NEBO NAPIŠ!

Náměstí Prokopa Velkého  303, Žatec 438 01

Monika Šídová
T: 775 849 494
E: office@pioneerbeer.cz

Otevírací doba:

    Tvoje údaje použijeme pouze, abychom tě kontaktovali.
    Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.