PIVOVAR A PIVNICE

Nahlédni k nám pod pokličku

Pivovar jsme otevřeli v roce 2018. O rok později začala fungovat pivní zahrádka a než začala zima, přivítali jsme první milovníky piva i uvnitř. Vejde se k nám okolo 80 hostů. K fajnovému pivu nabízíme i regionální pochoutky.

Pivovarská pivnice je přímo v srdci pivovaru. Když vychytáš ten správný čas, můžeš pokukovat, jak sládek vaří pivo, zatímco ty si pochutnáváš na svém půllitru. A protože víme, že dobré pivo jde dohromady s dobrým jídlem, nabízíme ti výborné pochoutky přímo od malých regionálních výrobců.

Jestli máš rád modernu, posaď se dole a pokochej se pohledem na varnu. Jestli radši historii, běž nahoru, tam na tebe díky trámům a původním detailům dýchne závan časů, kdy budova sloužila jako sklad chmele. V létě na tebe ještě čeká naše zahrádka s výhledem na náměstíčko Prokopa Velkého, kde najdeš i Chmelový maják a Chmelařské muzeum.

Plánujete větší akci?

Zamluvte si místo u nás. Usadíme až 80 lidí a postaráme se o celou vaši oslavu nebo firemní večírek.

KDE SI DÁŠ NAŠE PIVO?

Pioneer Beer pivo si můžeš vychutnat na spoustě míst v České republice, na Slovensku i v Německu.

NÁŠ PŘÍBĚH & TÝM

Co se stane, když Čech potká Slovenku a oba mají rádi pivo? Založí si pivovar, přece. Přesně takhle se roku 2016 začala psát historie řemeslného pivovaru Pioneer Beer ze Žatce.

Přečti si celý náš příběh a podívej se, kdo tvoří tým Pioneer Beer.

CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT? PŘIJĎ NEBO NAPIŠ!

Náměstí Prokopa Velkého  303, Žatec 438 01

Monika Šídová
T: 775 849 494
E: office@pioneerbeer.cz

Otevírací doba:

    Tvoje údaje použijeme pouze, abychom tě kontaktovali.
    Data nesbíráme, ani je nesdílíme s žádnou třetí stranou.